V digitálnej reklame sme ako doma

O nás

Sme team reklamných nadšencov s niekoľkoročnými skúsenosťami. Vytvárame kampane, ktoré ľudí bavia a zároveň prinášajú požadované výsledky.

Služby

Naše portfólio služieb je široké ako samotný digitál. Navrhneme vám všetko od prvotnej kampaňovej idey až po poslednú infografiku s výsledkami.

Naše práce

Great Ads. Kvalita výstupov našej kreatívnej práce, dodržané deadliney a naplnené ciele je to, na čom si dávame najviac záležať.

Kontaktujte nás

Poďme spolu pracovať spolupracovať. Ak hľadáte team šikovných ľudí s bohatými skúsenosťami, napíšte nám na hello@greatadsby.sk alebo 0908 714 892

Krok po kroku k úspešnej kampani

Zrealizovali sme už desiatky reklamných kampaní. Za tie roky sme si vytvorili overený postup práce, ktorý prináša ovocie.

Brief

Podrobné zadanie je alfou aj omegou každej úspešnej kampane.

Koncept

Na základe zadania vymyslíme koncept, ktorý si schválite.

Produkcia

To, čo sme si vymysleli, si aj vyrobíme. Nemusíte sa o nič starať.

Spustenie

Keď už je všetko pripravené, kampaň vám úspešne spustíme.

Support

Kampaň počas celej jej doby trvania sledujeme a upravujeme.

Spokojný klient

Všetko robíme tak, aby bol na konci kampane spokojný klient.

návrh a programovie

Vývoj

Čo vám navrhneme, to aj zrealizujeme. Či už inhouse, alebo pomocou našich overených dodávateľov. U nás máte istotu, že dostaneme vždy poctivo odvedenú prácu.

ruka v ruke

Stratégia a kreativita

Navrhneme vám stratégiu šitú na mieru, ktorá posunie vašu značku želaným smerom a naplní vopred stanovené ciele. Kreativita od nás to už len celé podčiarkne.

to najdôležitejšie

Marketing

Našim klientom ponúkame taktiež marketingové služby, ako napr.: správu PPC kampaní, zber leadov, nastavenie e-mailovej komunikácie, komunikáciu na sociálnych sieťach alebo tvorbu brandovaného obsahu.

Naše služby

V digitále sme ako doma. Našim klientom poskytujeme širokú škálu služieb. Ak ale máte špecifickú požiadavku, neváhajte nás kontaktovať.

Stratégia

pozicioning značky a branding
komunikačná stratégia
plánovanie médií

Kreativita

kreatívna idea a koncept
copywriting
art direction

Vývoj

webstránky
mobilné aplikácie
facebook aplikácie

Marketing

social media marketing
email a content marketing
PPC

Čo o nás povedali naši klienti

Perfect conversation, flexible working, meetings, the deadlines with best quality and a fair pricing fits all our needs and much more important for us. Future cooperation will give us a great pleasure.- Christoph Quatember - Creativerunners
Pri tvorbe pekných a funkčných riešení pre sociálne siete sa spoliehame na GreatAdsby. Skvelá práca a vždy na čas.- Juraj Frank - Volis International
Spolupracujeme s GreatAdsby, lebo majú vlastnosti, ktoré sú pre nás kľúčové. Dodržia deadline a sú spoľahliví. Rýchlo riešia problémy a hlavne, vždy hľadajú spôsob, ako sa niečo urobiť dá, než naopak.- Marek Repka - Lima Charlie

Kde sa môžeme stretnúť

Veľmi radí prídeme za Vami alebo sa môžeme stretnúť aj v našej kancelárii

Gorkého 3, (vchod z Laurinskej ulici),
Bratislava, Staré mesto

Phone: (421) 908 714 892
Phone: (421) 949 165 380
E-Mail: hello@greatadsby.sk